Kurumsal

Hakkımızda Biz kimiz

Kalite, güven ve deneyim bir arada…

Haşimoğulları Tekstil, faaliyete başladığı 2007 yılından bugüne kadar geçen kısa sürede tekstil ürünlerinde sunduğu kaliteli ve şık ürünler kadar ticari ve ahlaki değerlere bağlılığı ile de tanınarak, geniş bir üretim yelpazesine ve satış ağına ulaşmıştır.

Kendi tesislerinde gerçekleştirdiği yıllık 55 milyon adetlik üretimi, Türkiye iç piyasasında olduğu gibi 4 kıtada 30'dan fazla ülkede de beğeniyle alıcı bulmaktadır.

İhracatını yaptığı ülkeler arasında
(Avrupa) Almanya, Arnavutluk, Belçika, Bosna Hersek, Bulgaristan, Fransa, Macaristan, Makedonya, Letonya, Ukrayna, Yunanistan (Asya) Azerbaycan, çin, Irak, İran, Suriye, Tacikistan, Türkmenistan (Afrika) Cezayir, Libya, Kenya, S. Arabistan, Somali, Tunus (Amerika) ABD
sayılabilir.

Haşimoğulları Tekstil, Donay, Hertip, Soft Mood gibi kadın, erkek, çocuk iç giyimi ve günlük giyimi markalarının yanında bu ürünlerin e-ticaretine yönelik altyapısını da tamamlamış bulunmaktadır.

Tarihimiz dünden Bugüne

Hertip markası, erkek iç çamaşırına yönelik ürünleri ile üretimine başladı. üretim ve satış prosesleri tamamıyla iç piyasaya yönelik olmasına rağmen kaliteli malzeme ve işçiliği ile kısa sürede tercih edilen bir marka haline geldi.

Haşimoğulları Tekstil, Erkan ve Ergin Vatansever kardeşler tarafından kuruldu ve Hertip markasını satın aldı. Aynı yıl içerisinde Avrupa ve Ortadoğu ülkelerine ilk ihracatlarını gerçekleştirdiler.

Erkek ve kadın iç giyimine yönelik Donay markası kurularak raflarda yerini almaya başladı. Aynı yıl içerisinde Hertip markası, çocuk iç giyimine ait üretimini de güncelleştirdi.

Donay ve Hertip markalarının üretimi yıllık 10 milyon adeti geçti. İhracat yapılan ülke sayısı 20'yi buldu.

Kadın pijamaları ve günlük giyimine hitap eden Soft Mood markası hayata geçti. 60'tan fazla model ve desen seçenekleri ile büyük beğeni topladı.


standartlarimiz

Tüm marka ve ürünlerimizde uygun fiyat, yüksek kalite idealini gerçekleştiriyoruz. Kumaş ve iplik seçiminden
işçiliğe, desen seçiminden ambalaja kadar tüm üretim süreçleri detaylı ve disiplinli bir kontrol mekanizmasından 
geçmekte. Bu yüzden satışını gerçekleştirdiğimiz tüm ürünlerimize kalite garantisi verebilmekteyiz.
Haşimoğulları Tekstil ürettiği tüm ürünlerde şıklık ve modaya verdiğıi önem kadar insan sağlığı ve çevre bilincine de 
özen göstermekte, sağlıklı, ergonomik, doğayla dost ürünleri tercih etmektedir.yonetim ekibimiz deneyimli uzman kadro